KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916547
nr 1291 6547
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Akvarell, "Vårvinter", Signerad, -81. Motivet: 25x35 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:27:42
24/11 15:03:06